Stat_de_personal_10_2017.pdf

An şcolar 2017-2018

Personal didactic 

Limba Romană

Geantă Maria, Gradul I

Mocanu Livia-Nicoleta, Gradul I

Limba Engleză

Costache Georgian, grad didactic I

Antemir Mădălina , grad didactic II

Limba Franceză:

Orăşanu Măriuţan Simona, grad didactic I

Matematică

 

Androne Daniel, grad didactic II

Dumbravă Adriana, grad didactic II

Condruz Neguţa, grad didactic definitivat

Fizică:

Chiosea Marilena, grad didactic I

Hoinaru Gabriela Marilena, grad didactic I (detaşat)

Roibu Sorin, grad didactic I

Chimie:

Ionescu Mihaela, grad didactic I

Boloca Liliana, grad didactic I

Biologie:

Tămârjan Cristina Aurelia, grad didactic I 

Axinte Ofelia, grad didactic I 

Duţă Doina, grad didactic I 

Istorie:

Stan Adrian, grad didactic II

Geografie:

Gavrilă Maria, grad didactic  II

Educatie Fizica:

Neagu Liviu Constantin, grad didactic I

Religie:

Iftode Carmen Alina,grad didactic II

Socio-Umane:

 

Vasile Elena, grad didactic definitivat

Filipache Cătălin, grad didactic  II

Glonţ Aurora, grad didactic II

Protecţia Mediului:

 

Hagianu Ligia Cornelia, grad didactic I

Sâmbotin Marioara, grad didactic I

Electrotehnica / Electromecanica:

Gafencu Mihail, grad didactic I

Nită Marian, grad didactic I

Șerban Anișoara, grad didactic I  

Ms. Popa Tina Tatiana, grad didactic definitivat

 Ms. Vasile Dumitru, debutant

Mecanica:

 

Prelucă Carmelușca, grad didactic I

Dumitru Elena, grad didactic I

Ms. Burlacu Andrei, grad didactic I

Ms. Tatu Gheorghe grad didactic definitivat

Textile:

Zota Mona, grad didactic I

Ms. Andrei Maria, grad didactic definitivat

 

Servicii/Alimentaţie publică

Ms. Niculescu Maria, grad didactic I

Aștefanei Gabriela, grad didactic II 

Glonț Aurora, grad didactic II

Ms. Senik Renata, debutant

Ms. Andrei Maria, grad didactic definitivat

 

Personal didactic auxiliar

Ciupercă Vasilica

Administrator patrimoniu I M

Damache Monica

Secretar IA M

Gheorghe Elena

Laborant I M

Moldoveanu Valentin

Contabil șef I

Necula Elena

Secretar șef I S

Pîslaru Delia Corina

Inginer sistem II S

 

Personal nedidactic

Andrei Ștefana

Muncitor II M, bucătar

Cojocaru Constantin

Paznic I M

Tălpășanu Corneliu

Paznic I M

Mirică Nicolae

Muncitor  II M, fochist

Damache Daniel

Muncitor I M, tâmplar

Dârloman Tudor

Muncitor I M, instalator

Tabarac Cristian Gabi

Muncitor I M, zugrav

Godeanu Cornelia

Magaziner 

Bărzoi Simona

Îngrijitor I M

Dumitru Ecaterina

Îngrijitor I M

Duțu Alexandrina

Îngrijitor I M

Ilcev Mariana

Îngrijitor I M

Deliver Mihaela

Îngrijitor I M

Manea Daniela

Îngrijitor I M